Zásilkovna: Doprava od 1 000 Kč zdarma!
+420 739 370 033
Kategorie produktů

O nás

Jsme rodinná firma. Rozhodli jsme se investovat naši energii a kreativitu do hledání a zprostředkování zajímavých forem zdobení dortů, muffinů, nejrůznějšího cukroví, ale i zdobení například servírovaného ovoce a zeleniny. Zkrátka, nejrůznějších dobrot, které je lepší konzumovat i s vizuálním zážitkem

Pokud „zdobíte“ pro radost, jen občas, či jste profesionál, a proto neustále potřebujete něco nového nebo speciálního, jsme tu pro vás. Záleží nám na kvalitě našich služeb i výrobků.

Část našeho sortimentu tiskneme na špičkové 3D tiskárně, proto můžeme vyrobit také to, co nejde sehnat. Můžeme vám také nabídnout tisk na jedlý papír nebo fondánový list.

Zabýváme se také výrobou oblíbených „silikonek“, včetně motivů na přání. Stále rozšiřujeme bázi silikonových forem, které nabízíme v naší půjčovně za výhodnou cenu. Můžeme vám vyřezat šablony (stencils), podložky pod dort na míru či límce na zdobení a samozřejmě také oblíbené vpichy do dortu se jménem, číslem či motivem podle vašich potřeb a fantazie.

Budeme rádi, pokud se stanete součástí „komunity svetzdobení.cz“. Můžete tak snadněji čerpat inspiraci i sdílet s ostatními zase vaše nápady, úspěchy i zkušenosti na blogu, či našem Facebooku.

Váš košík